حجت الاسلام والمسلمین دکتر نجف لک زایی رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در پیام تبریکی به دکتر سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دوازدهم برای وی آرزوی موفقیت در مسئولیت جدید کرد. متن پیام رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به این شرح است:

 

باسمه تعالی
جناب آقای دکتر سیدعباس صالحی دام عزه
وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی

سلام علیکم
اینجانب به نمایندگی از کلیه همکاران در معاونت پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، انتخاب شایسته حضرتعالی با رأی قاطع نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دوازدهم را صمیمانه تبریک گفته و توفیق جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.
بدون تردید، این انتخاب بجا و شایسته، که حاصل پشتوانه علمی و سابقه درخشان فرهنگی حضرتعالی در ادوار مختلف مسئولیتهایتان می باشد، نشأت گرفته از تعهد، کارآمدی، شایستگی‌، تخصص و تجربه موفق شما در امور فرهنگی است که افق روشنی را برای حوزه های مختلف فرهنگی و هنری در کشور نوید می دهد.
پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی ضمن خرسندی و مباهات به خاطر انتخاب شایسته حضرتعالی که از همکاران علمی این مجموعه بوده و هستید، آمادگی هر گونه همکاری و کمک به آن وزارتخانه و حضرتعالی را برای پیشبرد و تعالی فرهنگ و هنر در راستای منویات مقام معظم رهبری اعلام می نماید.
رجاء واثق دارد حضور جنابعالي در اين منصب خطير، تجربه موفقي از هم افزايي حوزه هاي علميه و نظام جمهوري اسلامي در عرصه فرهنگ را رقم زند.
 

نجف لک زایی
معاونت پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
و
رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

امتیاز این آیتم :
0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند